Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-19 09:28:27

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Minwoo

nazwisko: Noo
imie/imiona : Minwoo
ksywa? : Rose, Alice
data urodzenia : 29.05.
miejsce urodzenia : Seoul
miejsce zamieszkania : Seoul przez ostatnie 2 lata
wzrost : 183

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Eton jr/sr High School (Mexico City)
uczelnia : Sungkyunkwan University School
uwagi : w senior high school chciał zostac artystą, ale rodzina nie podzielała tego zamiłowania i zagroziła, że jeśli zrezygnuje z nauki, to nie będzie kasy, więc doszedł do wniosku, że zanim zostanie drugim warholem to może minąć, a finansowe wsparcie to dość ważna rzecz, więc zmienił plany. mówi biegle po koreańsku i hiszpańsku, mnie biegle po japońsku i po angielsku to tak kurwa prawie dobrze ;]

INNE INFO:

charakter postaci : ma dość pozytywne nastawienie do świata. jedyne co go wkurwia to podejście Japończyków do obcokrajowców, bo jest strasznie rasistowskie. ma swoje zdanie, ale nie jest typem buntownika, który będzie walczył z niesprawiedliwością świata, chyba że to wielka niesprawiedliwość. Ambitny, ale nie zdarza mu się zarywać nocy przez naukę, za to przez imprezowanie to i owszem.
fobie : to nie jest fobia, po prostu nienawidzi zimna, jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni to umiera/wścieka się/narzeka i ogólnie jest ciężko
specjalne umiejetnosci : (ładnie) rysuje, gra na gitarze, perkusji, umie bardzo szybko się rozebrać i ubrać
dlaczego medycyna? : jego mama nie miała zrozumienia dla sztuki

RODZINA:

jak nazywaja sie wasi rodzice : oryginalny tata Noo Chilhyeon nie żyje , mama Moriko Toyoda, drugi mąż mamy nazywa się Jorge Ibargüengoitia Antillón
gdzie pracuja : tata był ratownikiem medycznym, mama ma agencje modelek, drugi mąż mamy jest pisarzem
gdzie mieszkaja : w Meksyku
ile maja lat : mama 39, mąż 50
jesli mieli wczesniej jakies zony i mezow to prosze tez podac i czy np. sa po rozwodzie : to już zrobiłam
dokladna liczbe swojego rodzenstwa i ich imiona : młodszy brat Diegito
co robi wasze rodzenstwo (jesli cos robi of koza) : chodzi do jr high school
jakies inne ciekawe koneksje rodzinne : --
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do glowy : nic już nie wpada

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurowizja.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.indygo.pun.pl