Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-18 11:19:30

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Miyavi

nazwisko: Ishihara
imie/imiona : Takamasa
ksywa? : Miyavi, MYV, Meev, MTV, J.Lo
data urodzenia : 14.09
miejsce urodzenia : Nagoya
miejsce zamieszkania : Tokyo
wzrost : 1.85m

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Szkoła Średnia z profilami medyczno-psychologicznymi
uczelnia : Uniwersytet Tokijski
uwagi : Uczestniczył we wszystkich kołach związanych z psychologią, ale takze sportowych i muzycznych.

INNE INFO:

charakter postaci :Miły, wesoły i nadpobudliwy. Uwielbia byc w centrum uwagi, ale raczej nie zabiega o to. Jest bardzo ambitny. Gdy obierze sobie jakis cel, stara sie robic wszytsko, w granicach rozsądku, aby do niego dotrzeć.
fobie : Klaustrofobia, lęk wysokości, paniczny strach przed samotnością
specjalne umiejetnosci : Gra na gitarze i zabija śpiewem (XD).
dlaczego medycyna? : Od zawsze starał się pomagać ludziom i stwierdził, że medycyna i przyszła kariera lekarza, bądź psychologa najbardziej ułatwi mu to zadanie.

RODZINA:

jak nazywaja sie wasi rodzice : Kaori Sato (to jego opiekunka w domu dziecka, ale jest dla Miyaviego jak matka)
gdzie pracuja : dom dziecka
gdzie mieszkaja : Nagoya
ile maja lat : 42
jesli mieli wczesniej jakies zony i mezow to prosze tez podac i czy np. sa po rozwodzie : ---
dokladna liczbe swojego rodzenstwa i ich imiona : Wszystkie dzieciaki w domu dziecka XD
co robi wasze rodzenstwo (jesli cos robi of koza) : różnie
jakies inne ciekawe koneksje rodzinne : ---
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do glowy : Miyavi od dziecka mieszkał w domu dzieckaw Nogoyi, nie zna swoich prawdziwych rodziców. Przez nienajłatwiejsze dzieciństwo i życie w ubóstwie miał styczność z wieloma problemami społeczeństwa niszowego. Obiecał sobie, że wyrwie sie z tak niskiej klasy i bedzie pomagał wszystkim komu tylko sie da.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indygo.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.eurowizja.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.andrzeje.pun.pl