Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-13 16:32:40

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Tatsurou

nazwisko: Iwakami
imię/imiona: Tatsurou
ksywa: -
data urodzenia: 21.08.1989
miejsce urodzenia: Mito
miejsce zamieszkania: Tsukuba
wzrost: 182 cm

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia: Mito Sakuranomaki High School
uczelnia: Tsukuba Daigaku
uwagi: nigdy nie mógł się zmusić do zapisania się do żadnego koła; w szkole zawsze robił tylko to, co absolutnie konieczne i ani trochę więcej

INNE INFO:

charakter postaci: brak. Tzn. jest zupełnie nijaki, nudny, przez większość czasu trzymający się na uboczu i udający, że go tu nie ma. Nawet, jeśli posiada coś takiego jak własne zdanie czy wolna wola, prawie nigdy tego nie okazuje. W kontaktach z innymi przybiera pozę uprzejmej obojętności, aż delikwent się znudzi i odpuści.
fobie: hikikomori
specjalne umiejętności: próbował się uczyć aikido, ale mu nie wyszło; gra na harmonijce ustnej; płynnie zna angielski; trochę rysuje
dlaczego medycyna?: rodzice chcieli, by został kimś ważnym

RODZINA:

jak nazywają się wasi rodzice: ojciec: Isamu, matka: Hotaru
gdzie pracują: ojciec ma własną firmę, matka jest pielęgniarką
gdzie mieszkają: Mito
ile maja lat: ojciec 49, matka 44
jeśli mieli wcześniej jakieś żony i mężów to proszę też podać i czy np. są po rozwodzie: -
dokładną liczbę swojego rodzeństwa i ich imiona: brak
co robi wasze rodzeństwo (jeśli coś robi of koza):-
jakieś inne ciekawe koneksje rodzinne: jakiś dalszy kuzyn siedział w psychiatryku, ale rodzice Tatsurou nigdy nie utrzymywali kontaktów z tamtą częścią rodziny
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do głowy: dziadek ze strony matki zmarł na nieznaną chorobę gdy Tatsurou był w liceum; to dlatego jej odbiło i zaczęła nalegać, aby jej jedyny syn został lekarzem, a ponieważ była straszną despotką i terroryzowała całą rodzinę (z synkiem na czele), wysłanie go na medycynę nie przyszło jej zbyt trudno.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-gtf.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.indygo.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.eurowizja.pun.pl