Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-11 18:25:02

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Toshiya

nazwisko: Hara   
imie/imiona : Toshimasa
ksywa : Toshiya, Totchi, Tot
data urodzenia : 31.03.
miejsce urodzenia : Nagano
miejsce zamieszkania : Chicago, USA
wzrost : 179 cm

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Lincoln Park High School w Chicago
uczelnia : Northwestern University, Feinberg School of Medicine http://www.medschool.northwestern.edu/
uwagi : W szkole średniej uczył się bardzo dobrze, miał ambicje dostać się na najlepsze uczelnie w USA. Niestety – noga mu się powinęła i nie dostał  pełnego stypendium na Uniwersytecie Yale i zmuszony był iść na uczelnie w Chicago. Sportów nie lubił, ale całkiem nieźle sobie radził, nigdy nie należał do żadnego klubu sportowego. Na uniwersytecie należał do kilku kół naukowych ale w żadnym nie zabawił długo – nudziło mu się. Nigdy nie miał problemu z naganami – udawało mu się.

INNE INFO:

charakter postaci : ambitny, pogodny, lubi się zabawić ale naukę stawia na pierwszym miejscu. Nienawidzi przegrywać.
fobie : lęk wysokości i klaustrofobia. Nie lubi truskawek – jest uczulony.
specjalne umiejetnosci : płynny angielski, francuski i japoński oczywiście
dlaczego medycyna? : Jak był mały zawsze chciał ratować zwierzątka. Niestety – ojciec ma uczulenie na praktycznie wszystkie sierści więc Toshiya zajął się ludźmi. Na nich teoretycznie jego rodziciel nie miał uczulenia. A jak Tot za coś się weźmie to już koniec.

RODZINA:

jak nazywaja sie wasi rodzice : Kaoru i Tamiko Hara
gdzie pracuja : Ojciec pracuje na kierowniczym stanowisku w American Suzuki Motor Corp., matka zajmuje się domem
gdzie mieszkaja : w Chicago
ile maja lat : Ojciec – 55, Matka - 53
jesli mieli wczesniej jakies zony i mezow to prosze tez podac i czy np. sa po rozwodzie : brak
dokladna liczbe swojego rodzenstwa i ich imiona : dwoje i jedno przyrodnie – Kumi (16), Makiko (13) i przyrodni brat – Peter (15)
co robi wasze rodzenstwo: wszyscy się uczą
jakies inne ciekawe koneksje rodzinne : No ten brat przyrodni tylko – syn sekretarki ojca. Uznał chłopaka.
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do glowy : Matka i Ojciec żyją praktycznie jak obcy ludzie po romansie Ojca. Czyli już sporo lat…. Nie kłócą się, są potwornie uprzejmi i udają że są idealnym małżeństwem. Nie rozwodza się bo nie wypada po tylu latach, zresztą nikt nikogo nie bije a Ojciec zapewnia Matce dostatnie życie. Do USA przeprowadzili się jak Toshiya miał dwa lata, Ojciec dostał awans.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indygo.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.wilcza.pun.pl