Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-11 18:22:24

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Takeshi

nazwisko: Hosomi
imie/imiona : Takeshi
ksywa : -----
data urodzenia : 22.02.1987
miejsce urodzenia : Tokio, Japonia
miejsce zamieszkania : Tokio, Aoyama
wzrost : 178cm

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Azabu Chūgakkō Kōtōgakkō, literally Azabu Junior High School and High School
uczelnia : Tōkyō daigaku ( Todai) - The University of Tokyo
uwagi : w szkole średniej należał do koła garncarskiego

INNE INFO:

charakter postaci : Takeshi jest w miarę normalny i sympatyczny. Lubi pomagać i zajmować się czyimiś problemami niż własnymi – woli pocieszać, niż dać się pocieszyć. Upadki przeżywa bardzo boleśnie. Wspiera pacjentów. Niekiedy wręcz zaciera mu się granica w relacji z nimi, której nie powinien przekraczać.
fobie : brak
specjalne umiejętności : spostrzegawczość
dlaczego medycyna : Lubi się zajmować problemami innych, lubi łamigłówki, dobrze mu szło z przedmiotów ścisłych. Poszedł na medycynę, by zostać diagnostą.

RODZINA:

jak nazywają się wasi rodzice : Echika i Yoshiro
gdzie pracują : tata ma restauracje w Aoyamie, w której robią udon, mama pracuje w szkole jako nauczycielka matematyki
gdzie mieszkają : w Tokio, w Aoyamie
ile maja lat :  mama 44, tata 45
jeśli mieli wcześniej jakieś żony i mężów to prószę tez podać i czy np. są po rozwodzie : -----
dokładną liczbę swojego rodzeństwa i ich imiona : -----
co robi wasze rodzeństwo (jeśli cos robi of koza) : -----
jakieś inne ciekawe koneksje rodzinne : -----
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do głowy : Gdy Takeshi był w trzeciej klasie gimnazjum, jego przyjaciel popełnił samobójstwo, przez co, przez kilka lat obwiniał siebie, bo nie dość dobrze wniknął w jego problemy (taka jest wersja Takeshiego)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.indygo.pun.pl www.eurowizja.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl