Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-13 16:31:40

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Die

KARTA POSTACI:

nazwisko: Andou
imie/imiona : Daisuke
ksywa? : Die
data urodzenia : 20.12
miejsce urodzenia : Osaka
miejsce zamieszkania : Osaka
wzrost : 180

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Chibi Gakusei
uczelnia : Chibi Sensei
uwagi : Leń, leń, leń. Jeśli mu zależy, ma motywację, potrafi coś osiągnąć. Jeśli nie, nie robi nic, opierdala się. O sporcie w ogóle nie może być mowy. Chodził jedynie na kółko chemiczno-biologiczne.

INNE INFO:

charakter postaci : Wredny, zły, złośliwy i lubi się mrocznić. Często kozaczy. Oczywiście to wszystko tylko wtedy, kiedy mu się chce. Jego największą wadą jest lenistwo. Woli głodować i siedzieć z pełnym pęcherzem, bo mu się nie chce wstać do łazienki albo po jedzenie. Czasem jest nawet miły. A jak kogoś polubi to wcale nie wydaje się być takim krwiożerczym potworem, za jakiego zwykle uchodzi. Rzadko co potrafi go zaskoczyć czy obrzydzić. Lubuje się w mrocznych rzeczach, czarnym humorze i niebezpiecznych stworzonkach. Czasem uchodzi za nudziarza, ale zdanie innych mało go interesuje. Posiada prawdziwą ludzką czaszkę, nielegalnie kupioną od grabarza, którą nosi w kieszeni, i w której mieszka olbrzymi ptasznik.
fobie : sport,
specjalne umiejetnosci :  czyta przeszłość z ludzkich wnętrzności.
dlaczego medycyna? : Bo fascynuje go krojenie ludzkich zwłok. Chce się dostać na prosektorium.

RODZINA:

jak nazywaja sie wasi rodzice : Kukuwa i Jiopla Andou
gdzie pracuja : Ojciec jest Housemasterem, matka jest ex-geishą, teraz architektem.
gdzie mieszkaja : Osaka
ile maja lat : 45 (matka) i 52 (ojciec)
jesli mieli wczesniej jakies zony i mezow to prosze tez podac i czy np. sa po rozwodzie : Nie mieli, nie są po rozwodzie. Ojciec miał przed ślubem mnóstwo kochanek, ale to tam jego tajemnica.
dokladna liczbe swojego rodzenstwa i ich imiona : braciszek (adoptowany, 8 latek, imię: Aiki)
co robi wasze rodzenstwo (jesli cos robi of koza) : poznają świat
jakies inne ciekawe koneksje rodzinne : braciszek ma różowe włoski, dużo gada i jest ciekawski
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do glowy :

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurowizja.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.indygo.pun.pl www.andrzeje.pun.pl