Ogłoszenie

nikt w tego rpga nie gra - badzmy szczerzy. jest mi naprawde trudno cokolwiek powiedziec o waszych bohaterach, bo forum stoi, a rusza dopiero na rozgrywkach i...no wlasnie? co dalej? jestem wciaz chetna do prowadzenia gry, ale nie jest to rpg, ktory ma system sesyjny i potrzebuje mojego stalego nadzoru. chcialabym zeby to forum zylo, ale nie jestem w stanie robic rozgrywek codziennie. myslalam, ze po tak dlugim czasie grania w rpgi mozecie sie troche sami rozruszac bez mojej pomocy. zdaje sobie sprawe, ze byly dopiero 2 rozgrywki, ale poza rozgrywkami nie pojawilo sie zbyt wiele postow. na terminy proponowane zglosilo sie za malo osob zeby cokolwiek robic. czy macie jakies propozycje co do terminu next rozgrywki? czy jest sens ja robic? na odpowiedzi czekam na PM

#1 2009-12-11 18:29:07

mistrz gry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 49
Punktów :   

Kaoru

nazwisko: Niikura
imie/imiona : Kaoru
ksywa? : Kao, KaoKao, Kaoś (dla wtajemniczonych)
data urodzenia : 17/02/?
miejsce urodzenia : Tokio
miejsce zamieszkania : Okolice szpitala
wzrost : 170 cm

PRZEBIEG EDUKACJI:

szkoła średnia : Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Tokio (jeżeli takie istnieje)
uczelnia : Uniwersytet Medyczny W Tokio - Wydział Psychiatrii (jeżeli taki istnieje)
uwagi : w szkole średniej należał do klubu kendo oraz do koła szchowego (jeździł na turnieje), wzorowy uczeń

INNE INFO:

charakter postaci : despota, lubi porządek (ale nie pedant), bywa złośliwy, cyniczny, ironiczny, ale zdarza mu się być  tzw 'słodkim misiem', przepada za piankami i żelkami.
fobie : duże głębokości
specjalne umiejetnosci :
dlaczego medycyna? : zainteresowanie pracą ojca, matka zmarła na oddziale psychiatrycznym

RODZINA:

jak nazywaja sie wasi rodzice : Tomomi (matka), Masaru (ojciec)
gdzie pracuja : matka nie żyje, ojciec wykłada na Uniwersytecie w Tenesse (?)
gdzie mieszkaja : matka na cmentarzu, ojciec w Stanach
ile maja lat : matka miałaby 50, ojciec zaś ma 55
jesli mieli wczesniej jakies zony i mezow to prosze tez podac i czy np. sa po rozwodzie : ojciec jest wdowcem (logiczne), powtórnie się ożenił
dokladna liczbe swojego rodzenstwa i ich imiona : jeden przyrodni brat
co robi wasze rodzenstwo (jesli cos robi of koza) : siedzi w poprawczaku w Stanach za handel narkotykami i bronią
jakies inne ciekawe koneksje rodzinne : matka Kaoru popełniła samobójstwo po tym, jak odkryła zdradę męża
i co wam tam jeszcze a propos waszej rodziny wpadnie do glowy : nic ciekawego (jak u Gienka*)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indygo.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl www.andrzeje.pun.pl